Atrakcje

w naszej willi Białe Runo

Wielofunkcyjna sala

W naszej willi , „Białe Runo” goście mają możliwość korzystania z pięknej, wielofunkcyjnej sali, gdzie mogą spędzić miły czas w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Sala wyposażona jest w kominek (elektryczny), który tworzy przytulną atmosferę. Jest, to idealne miejsce do oglądania filmów, sportowych wydarzeń, lub organizowania spotkań przy stole dla minimum 12 osób. Sala ta jest również dostosowana do organizacji konferencji i zabaw towarzyskich oraz oferuje zajęcia dla grup i dzieci.

Udogodnienia

Dla naszych gości, dla których mobilność może stanowić wyzwanie, zapewniamy windę, łazienkę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz jeden pokój przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością.

Aktywny wypoczynek

Nasza willa jest idealnym miejscem na aktywne wakacje i rekreację. Oferujemy różnorodne atrakcje, takie jak piękny plac zabaw „BasiLand” gdzie dzieci mogą się bawić i cieszyć się swobodą na świeżym powietrzu. Dla naszych gości, którzy preferują aktywność fizyczną, oferujemy również outdoor fitness.

Kino letnie

W naszym obiekcie znajduje się również kino letnie, które zapewni niezapomniane wieczory filmowe pod gwiazdami. Dodatkowo, w zaprzyjaźnionej „Bacówce Basienka”, możecie biesiadować, słuchać opowieści gawędziarzy z Podhala lub cieszyć się tradycyjnym grillowaniem.

Serdecznie zapraszamy Was do naszej willi „Białe Runo” gdzie oprócz komfortowego zakwaterowania, czekają na Was liczne atrakcje i dodatkowe udogodnienia.